OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI

Grupa 1

Bartosz Utkowski 3:1
2020-02-27 14:00:00
Maciej Krasuski
Krystian Ćwikła 3:0
2020-02-27 14:00:00
Marcin Kubalski
Bartosz Utkowski 3:0
2020-02-27 20:00:00
Marcin Kubalski
Krystian Ćwikła 3:0
2020-02-27 20:00:00
Maciej Krasuski
Bartosz Utkowski 2:3
2020-02-28 12:00:00
Krystian Ćwikła
Marcin Kubalski 3:1
2020-02-28 14:00:00
Maciej Krasuski

Grupa 2

Jarosław Kowalski 3:0
2020-02-28 10:00:00
Jacek Wrzos
Łukasz Guzowski 3:0
2020-02-28 10:00:00
Dalia Alska
Jarosław Kowalski 3:0
2020-02-28 12:00:00
Dalia Alska
Łukasz Guzowski 3:1
2020-02-27 14:00:00
Jacek Wrzos
Jarosław Kowalski 3:1
2020-02-28 14:00:00
Łukasz Guzowski
Dalia Alska 1:3
2020-02-28 16:00:00
Jacek Wrzos

Grupa 3

Marcin Nitschke 3:1
2020-02-27 14:00:00
Krzysztof Górniak
Bartłomiej Różański 3:0
2020-02-28 10:00:00
Grzegorz Sroka
Marcin Nitschke 3:1
2020-02-27 20:00:00
Grzegorz Sroka
Bartłomiej Różański 3:0
2020-02-28 18:00:00
Krzysztof Górniak
Marcin Nitschke 3:0
2020-02-28 14:00:00
Bartłomiej Różański
Grzegorz Sroka 2:3
2020-02-28 14:00:00
Krzysztof Górniak

Grupa 4

Piotr Murat 3:1
2020-02-27 14:00:00
Mikołaj Stęsik
Felix Vidler 3:0
2020-02-27 14:00:00
Kinga Pietrzak
Piotr Murat 3:1
2020-02-27 18:00:00
Kinga Pietrzak
Felix Vidler 3:1
2020-02-27 18:00:00
Mikołaj Stęsik
Piotr Murat 3:0
2020-02-28 14:00:00
Felix Vidler
Kinga Pietrzak 3:0
2020-02-28 16:00:00
Mikołaj Stęsik

Grupa 5

Antoni Kowalski 3:0
2020-02-27 18:00:00
Adam Wilk
Marcin Bek 3:2
2020-02-27 16:00:00
Jarosław Kalinowski
Antoni Kowalski 3:0
2020-02-28 10:00:00
Jarosław Kalinowski
Marcin Bek 2:3
2020-02-28 10:00:00
Adam Wilk
Antoni Kowalski 3:0
2020-02-28 16:00:00
Marcin Bek
Jarosław Kalinowski 2:3
2020-02-28 18:00:00
Adam Wilk

Grupa 6

Daniel Holoyda 3:2
2020-02-27 16:00:00
Tomasz Bondarewski
Jason Wright 3:1
2020-02-27 16:00:00
Marek Zubrzycki
Daniel Holoyda 3:1
2020-02-27 20:00:00
Marek Zubrzycki
Jason Wright 3:-
2020-02-28 10:00:00
Tomasz Bondarewski
Daniel Holoyda 3:0
2020-02-28 16:00:00
Jason Wright
Marek Zubrzycki 3:-
2020-02-28 16:00:00
Tomasz Bondarewski

Grupa 7

Michał Kotiuk 3:0
2020-02-27 16:00:00
Tomasz Bystrzyński
Krzysztof Drążkiewicz 3:2
2020-02-27 20:00:00
Filip Ratajczak
Michał Kotiuk 3:0
2020-02-28 18:00:00
Filip Ratajczak
Krzysztof Drążkiewicz 3:1
2020-02-28 12:00:00
Tomasz Bystrzyński
Michał Kotiuk 2:3
2020-02-27 18:00:00
Krzysztof Drążkiewicz
Filip Ratajczak 0:3
2020-02-27 18:00:00
Tomasz Bystrzyński

Grupa 8

Paweł Rogoza 3:0
2020-02-27 18:00:00
Ewelina Piślewska
Ariel Trębocha 3:1
2020-02-27 16:00:00
Marcin Karłyk
Paweł Rogoza 3:0
2020-02-28 12:00:00
Marcin Karłyk
Ariel Trębocha 3:0
2020-02-28 12:00:00
Ewelina Piślewska
Paweł Rogoza 3:0
2020-02-28 16:00:00
Ariel Trębocha
Marcin Karłyk 3:2
2020-02-28 18:00:00
Ewelina Piślewska

Grupa 9

Mateusz Baranowski 3:0
2020-02-27 20:00:00
Paweł Balon
Michał Ebert 2:3
2020-02-27 16:00:00
Jakub Chromy
Mateusz Baranowski 3:0
2020-02-28 12:00:00
Jakub Chromy
Michał Ebert 3:2
2020-02-28 14:00:00
Paweł Balon
Mateusz Baranowski 3:0
2020-02-28 18:00:00
Michał Ebert
Jakub Chromy 2:3
2020-02-28 18:00:00
Paweł Balon

Miejsce

Imię i nazwisko

Numer grupy

Miejsce w grupie

Mecze
Mecze
Frejmy
Wygrane
Przegrane
Wygrane
Przegrane
Bilans
Średnia
5
Krystian Ćwikła
1 1 3 3 0 9 2 7 2.33
11
Bartosz Utkowski
1 2 3 2 1 8 4 4 1.33
25
Marcin Kubalski
1 3 3 1 2 3 7 -4 -1.33
31
Maciej Krasuski
1 4 3 0 3 2 9 -7 -2.33
4
Jarosław Kowalski
2 1 3 3 0 9 1 8 2.67
12
Łukasz Guzowski
2 2 3 2 1 7 4 3 1
22
Jacek Wrzos
2 3 3 1 2 4 7 -3 -1
36
Dalia Alska
2 4 3 0 3 1 9 -8 -2.67
6
Marcin Nitschke
3 1 3 3 0 9 2 7 2.33
13
Bartłomiej Różański
3 2 3 2 1 6 3 3 1
26
Krzysztof Górniak
3 3 3 1 2 4 8 -4 -1.33
30
Grzegorz Sroka
3 4 3 0 3 3 9 -6 -2
7
Piotr Murat
4 1 3 3 0 9 2 7 2.33
14
Felix Vidler
4 2 3 2 1 6 4 2 0.67
20
Kinga Pietrzak
4 3 3 1 2 4 6 -2 -0.67
33
Mikołaj Stęsik
4 4 3 0 3 2 9 -7 -2.33
1
Antoni Kowalski
5 1 3 3 0 9 0 9 3
17
Adam Wilk
5 2 3 2 1 6 7 -1 -0.33
24
Marcin Bek
5 3 3 1 2 5 8 -3 -1
29
Jarosław Kalinowski
5 4 3 0 3 4 9 -5 -1.67
8
Daniel Holoyda
6 1 3 3 0 9 3 6 2
15
Jason Wright
6 2 3 2 1 6 4 2 0.67
19
Marek Zubrzycki
6 3 3 1 2 5 6 -1 -0.33
32
Tomasz Bondarewski
6 4 3 0 3 2 9 -7 -2.33
9
Krzysztof Drążkiewicz
7 1 3 3 0 9 5 4 1.33
10
Michał Kotiuk
7 2 3 2 1 8 3 5 1.67
21
Tomasz Bystrzyński
7 3 3 1 2 4 6 -2 -0.67
34
Filip Ratajczak
7 4 3 0 3 2 9 -7 -2.33
3
Paweł Rogoza
8 1 3 3 0 9 0 9 3
16
Ariel Trębocha
8 2 3 2 1 6 4 2 0.67
27
Marcin Karłyk
8 3 3 1 2 4 8 -4 -1.33
35
Ewelina Piślewska
8 4 3 0 3 2 9 -7 -2.33
2
Mateusz Baranowski
9 1 3 3 0 9 0 9 3
18
Paweł Balon
9 2 3 1 2 5 8 -3 -1
23
Jakub Chromy
9 3 3 1 2 5 8 -3 -1
28
Michał Ebert
9 4 3 1 2 5 8 -3 -1
ZAŁADUJ WIĘCEJ